Popular Articles

Popular Articles

Recent Articles

Recent Articles

Post Tags

Post Tags

Нові продукти будуть запропоновані Nivel System на рубежі травня та червня 2022 року.

list In: Останні новини On:

Цього року ТПІ Польща представила гарячу ПРЕМ'ЄРУ 2022 року.

Перша - нова серія поворотних рівнів (NL720 та NL740). Він доповнює пропоновану нині серію 500 моделями з вищими параметрами, тобто. робочим діапазоном, точністю, довговічністю та функціональністю.

Які є характеристики нової серії 700?

- більш високі швидкості обертання головки, що дозволить працювати у складних умовах; також при керуванні дорожніми машинами на великих відстанях,

- Функція авто підгонки визначить нахил/напрямок, полегшуючи роботу,

- Цифрові індикатори прискорять зчитування різниці висот.

Нова серія поворотних рівнів є оригінальною конструкцією Nivel System, захищеною міжнародним патентом.

Ще однією представленою новинкою стала серія перехресних лазерів CL. Вони будуть доступні в декількох варіантах: з 2, 3 і 4 площинами кожна з дальністю 360 °. Залежно від опції будуть доступні моделі з червоним, зеленим та синім променем (наша флагманська технологія синього лазера).

Лазери були розроблені у Польщі (захищені патентом). Вони оснащені металевими периферійними елементами, зокрема металевими лазерними банями захисту лазерних головок. Лазери відрізняються високою точністю та дальністю дії. Живлення обладнання здійснюється від знімного літій-іонного акумулятора, який не має «ефекту пам'яті», тому лазер можна заряджати під час роботи. Для зручності користувачів обладнання оснащене зв'язком Bluetooth, що дозволяє керувати функціями лазера з телефону. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити спеціальну програму, яка скоро буде доступна на платформах App Store і Google Play.

Ще одним нововведенням є можливість роботи з лазерним датчиком, що вказує на різницю висот у цифровому вигляді. Для цієї мети використовується новий цифровий датчик Nivel System RD800, який працює як із ротаційними лазерами, так і з перехресними лазерами нової серії CL.

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень