fullscreen
fullscreen

Жорсткий алюмінієвий штатив Nivel System SJJ32 призначений для установки ротаційних нівелірів. Він оснащений підйомним механізмом з мм-градуюванням, круглим рівнем і механізмом для швидкого встановлення приладу на штатив. Штатив має затискні кліпси "Quick-lock" і становий гвинт 5/8".

000001470
Nivel System
9 090,00 ₴
Оберіть спосіб доставки під час оформлення замовлення
Кількість В наявності

Штатив Nivel System SJJ32

Штатив Nivel System SJJ32 призначений для установки ротаційних нівелірів. Оснащений підйомним механізмом, що дозволяє точно й плавно переміщати прилад вгору або вниз. На ньому нанесена мм-градуювання, для точної установки висоти приладу. Штатив виконаний з міцного алюмінієвого сплаву, є гумові накладки на ніжках штатива, для установки в приміщеннях. Штатив оснащений круглим рівнем та механізмом для швидкого встановлення приладу на штатив. Штатив має стандартну різьбу станового гвинта 5/8".

  • Міцний та надійний - штатив виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, і може використовуватися при будь-яких погодних умовах;
  • Швидка та зручна фіксація - фіксація висоти штатива виконана у вигляді затискної кліпси "Quick-lock" та механізмом швидкого встановлення приладу на штатив;
  • Призначення - ротаційні нівеліри;
  • Матеріал - алюміній;
  • Мінімальна висота - 1.30 метра;
  • Максимальна висота - 3.20 метра.

000001470
Представник бренду 2022-05-09

Штатив елеваційний SJJ32 Nivel System

При установці на слизькій поверхні ніжки штатива можуть мимоволі розійтися. Для захисту від такої ситуації в штативі SJJ32 Nivel System застосовують спеціальні обмежувальні ланцюги. А також використовуються спеціальні насадки на ніжки штатива для підвищення надійності установки на будь-якій поверхні. При роботі на ґрунті гумова насадка підіймається вгору, звільняючи гострий наконечник ніжки. При роботі на слизьких або дряпаючих поверхнях, гумова насадка опускається вниз, покриваючи наконечник штатива.

Також обирають