Новий ротаційний лазерний нівелір Nivel System NL540 - перевірене та надійне рішення!

Незалежно від типу вашої роботи: будівництво дороги, будинків чи просто ремонт квартири - Вам потрібний надійний вимірювальний інструмент. Саме таким інструментом є ротаційний лазерний нівелір Nivel System NL540, в якому використано ряд зручностей та технологічних рішень, направлених на забезпечення найкращого результату з урахуванням зручного та тривалого використання інструменту.

  • Корпус має новий вигляд, крім того, він посилений гумовими елементами та надійно герметизований зсередини. Система обертання була оснащена новим двигуном, а конструкція  допоміжними амортизаторами. Особливо це важливо для інструментів, які часто транспортують та використовують у складних польових умовах. 
  • Новий, великий та чіткий дисплей з підсвічуванням, гарантує роботу навіть при потраплянні сонячних променів або при слабкому освітленні. Управління відбувається за допомогою панелі керування або з пульта дистанційного керування (з діапазоном роботи до 100 метрів).
  • NL540 дає можливість працювати з системою подвійного нахилу. Нахил можна вводити цифровим способом або ж вручну - це унікальна та важлива функція, у тому випадку, якщо Вам потрібно адаптуватися до умов на будівельному майданчику (просто встановіть прилад на штатив та задайте потрібний Вам нахил).
  • Сучасні та ефективні літій-іонні акумуляторні батареї забезпечують довготривалу роботу протягом багатьох років, а одному заряді батареї можна працювати до 50 годин  безперервно.

Варто зазначити, що інструменти компанії Nivel System проходять подвійну перевірку, спочатку на виробництві, потім перед продажем (підтверджується сертифікатом, який видається для кожного інструменту окремо). Все це гарантує довготривалу та точну роботу протягом багатьох років.