fullscreen

Ротаційний нівелір NIVOLINE FRE207A HG забезпечує точні вимірювання ± 1 мм/10м. Прилад визначає горизонтальну лазерну площину, як усередині приміщень, так і на відкритій місцевості. Інтенсивний лазер зеленого кольору добре видно навіть на відстані кількох десятків метрів від лазерного нівеліра. Діапазон робіт з лазерним сенсором до 300 м (діаметр). Час безперервної роботи до 20 годин.

000002233
NIVOLINE
20 100,00 ₴
Оберіть спосіб доставки під час оформлення замовлення

Ротаційний нівелір NIVOLINE FRE207A HG

Ротаційний нівелір NIVOLINE FRE207A HG - це швидкий і простий у використанні інструмент для визначення горизонтальної площини, як всередині приміщень, так і на відкритій місцевості. З FRE207A HG кожен може робити точні вимірювання, достатньо пройти коротке навчання. Прилад відмінно замінює оптичний нівелір, а визначення висоти за допомогою лазерного сенсора здійснюється до міліметра. Міцний, довговічний і стійкий до погодних умов. Акумуляторна батарея забезпечує до 20 годин безперервної роботи.

 • Точність і надійність - обладнання дозволяє працювати з точністю ± 1 мм/10м. Вбудований електронний компенсатор усуває вібрації та забезпечує точне вирівнювання лазерної площини, а звуковий сигнал дозволяє попередити про помилкові виміри. Електронний компенсатор, в порівнянні з магнітним, є більш точним, особливо при роботі на будівельних майданчиках, де при роботі з важкою технікою можуть виникнути вібрації. Тому завдяки FRE207A HG ви отримуєте точні та надійні вимірювання.
 • Легке і швидке вимірювання - у нівеліра FRE207A HG є функція автоматичного вирівнювання, після включення нівелір готовий до роботи. Зелений лазерний промінь дуже добре видно, він відображається на стіні й утворює горизонтальну площину.
 • Універсальне застосування - прилад дозволяє працювати як усередині приміщень, так і зовні. Його можна використовувати при таких роботах як: оздоблювальні роботи всередині приміщень, заливка і стяжка підлоги, вирівнювання і підготовка поверхні для бруківки, дорожніх робіт, заливка фундаменту, будівництво траншей і т.п. У разі робіт на відкритій місцевості, використовується лазерний сенсор, який забезпечує роботу на відстані 300 м (діаметр).
 • Управління - для роботи з нівеліром достатньо однієї людини.
 • Робота в будь-яких умовах - міцний корпус захищає найважливіший елемент нівеліра, обертову голівку від механічних пошкоджень, а герметичний корпус відповідає стандарту IP54, що дозволяє працювати в умовах дощу і пилу.

Стандартна комплектація:

 • Лазерний нівелір FRE207A HG;
 • Лазерний сенсор;
 • Акумуляторна батарея;
 • Зарядний пристрій;
 • Лазерна мішень;
 • Окуляри;
 • Інструкція користувача;
 • Кейс для транспортування.
000002233

Специфікація

Тип
Інструмент
Тип інструмента
Ротаційний лазер
Тип лазера
Видимий
Колір лазера
Зелений
Клас лазера
2
Довжина хвилі
515 нм
Точність
±1.0 мм на 10 метрів
Швидкість обертання
600 об/хв
Діапазон сканування
Немає
Дальність роботи з сенсором
300 метрів (діаметр)
Кількість площин
x1 (1 Горизонт 360°)
Тип компенсатора
Електронний
Діапазон самовирівнювання
±5°
Дистанційне керування
Немає
Клавіатура
3 клавіші
Тип виска
Лазерний
Напрямок
Вниз
Діапазон робочих температур
Від -20°C до +50°C
Захист за стандартом
IP64
Кріплення
Штатив з різьбою - 5/8"
Час роботи
До 20 годин
Вага
1.9 кг
Термін
12 місяців