ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
"ТНТ ТПІ"

Компанія ТОВ "ТНТ ТПІ" заснована у 2009 році. За цей час нашими постійними клієнтами стало більше тисячі приватних, державних підприємств та приватних осіб. Це великі виробничі та видобувні компанії, інженери геодезисти та землевпорядники, будівельні компанії та будівельники, сільськогосподарські підприємства та багато інших. Ми завжди відкриті до співпраці та допомагаємо нашим клієнтам у пошуку оптимального рішення для розв'язання профільних задач.

Основні напрямки діяльності

Імпорт та продаж вимірювального обладнання для геодезії та будівництва

В наших представництвах у Дніпрі та Києві завжди доступний широкий вибір обладнання

Повний асортимент обладнання та програмного забезпечення представлено в інтернет-магазині компанії за посиланням https://tnt-tpi.com

Мережа базових станцій ГНСС - RTKHUB

Цілодобовий сервіс з надання RTK корекції для геодезистів, будівельників та сільськогосподарських підприємств на території України.
Детальніше про мережу за посиланням https://rtkhub.com

Сервісне обслуговування та метрологія.

Ми займаємося не тільки імпортом обладнання, але й обслуговуванням інструментів. Наші клієнти можуть розраховувати на оперативне рішення гарантійних випадків та завжди можуть отримати послуги сервісного центру з післягарантійного ремонту придбаного обладнання.

Співпраця

Наша компанія представляє на території України та має власний імпорт широкого спектра інструментів від різних брендів та виробників.
Повний список брендів представлено за цим посиланням https://tnt-tpi.com/brands/

Контактні дані ТОВ "ТНТ ТПІ" доступні в розділі Контактна інформація https://tnt-tpi.com/kontaktna-informatsiya/