ЛЕЙК-МЕРІ, Флорида, 12 грудня 2023 р. – FARO Technologies, Inc. (Nasdaq: FARO), провідний постачальник рішень для 3D-вимірювань, відображення і реалізації 3D реальності, оголошує про випуск оновлення 2024 для FARO® Zone, відомого програмного забезпечення для аналізу місця злочину та реконструкції аварій. Остання версія програмного забезпечення представляє безліч передових функцій, які дозволять слідчим, експертам-криміналістам і правоохоронним органам розширити свої можливості у документуванні, аналізі та предоставленні доказів.

Основні моменти оновлення FARO Zone:

  • Перетворюйте фотографії та відео у 3D дані: розширені функції FotoPoints бездоганно інтегрують фотограмметрію та нові, інноваційні можливості відеограмметрії, що дозволяє користувачам легко перетворювати фотографії та відео з таких пристроїв, як дрони та смартфони, у точні 3D-хмари точок. Це усуває потребу у сторонньому програмному забезпеченні, спрощуючи процес створення 3D-хмар точок і сприяючи бездоганному створенню діаграм і аналізу.
  • Створення ортографічних зображень: тепер користувачі можуть створювати ортографічні зображення з 3D-хмар точок безпосередньо на платформі. Згенеровані масштабовані зображення з високою роздільною здатністю можна використовувати для вимірювання, додавання анотацій та створення двовимірної діаграми для звіту про аварію чи злочин.
  • Система прогнозування зіткнень: використовуючи нову платформу MassZone, користувачі можуть створювати прогнозовані анімації зіткнень із кількома автомобілями та фіксованими бар’єрами. Інструмент прогнозує та відображає шляхи зіткнення транспортних засобів, сліди шин і пошкодження. Прогноз можна порівняти з фактичною реконструкцією аварії, щоб допомогти перевірити результати.

Оновлення дає користувачам найповніший та інтерактивний огляд сцени події за допомогою панорамної анімації на 360°, перегляду виду із дзеркал заднього виду/бічних дзеркал і резервних анімаційних камер. Нові функції значно розширюють можливості Zone, роблячи його незамінним інструментом для створення привабливих діаграм і проведення вражаючих презентацій у залі суду. Тепер правоохоронні органи можуть скачувати та завантажувати проєкти безпосередньо на Evidence.com. FARO продовжує надавати судово-медичним експертам передові та зручні інструменти.

Щоб дізнатися більше про оновлення FARO Zone, відвідайте сторінку програмного забезпечення FARO® Zone 3D.

Про FARO

Понад 40 років FARO є першопроходцем у #RealityCapture, поєднуючи цифровий і фізичний світи за допомогою надійних способів, точності та миттєвості, що базуються на даних, надаючи провідні технологічні рішення, які дозволяють клієнтам вимірювати їхній світ і використовувати ці дані для швидшого прийняття ефективних рішень.