Лівермор, Каліфорнія – 19 січня 2022 р. – Topcon Positioning Group анонсувала свій роботизований тахеометр зі сканером — GTL-1200. Рішення GTL-1200 поєднує в собі потужність роботизованого тахеометра з найкращим у своєму класі лазерним сканером, що дозволяє користувачам виконувати цифрове компонування та знімати 3D-сканування високої роздільної здатності за допомогою єдиного налаштування.

Цей комбінований технологічний підхід усуває етапи робочого процесу для сканування додатків і значно зменшує потребу в постобробці, оскільки отримані дані сканування вже знаходяться на контролі або координатах  в робочого місця. Крім того, робочий процес GTL-1200 включає безперебійну інтеграцію з програмним забезпеченням ClearEdge3D для робочих процесів контролю якості готових і розширених будівельних робіт.

Тепер із Collage Site

GTL-1200 пропонує кілька додаткових функцій і вдосконалень порівняно зі своїм попередником. Представлення Collage Site пропонує польові робочі процеси, які усувають додаткові етапи керування даними, які традиційно виконуються в офісі. GTL-1200 також має покращену роздільну здатність сканування та додає можливість Wi-Fi, що забезпечує бездротову передачу даних до програмного забезпечення польового контролера.

«Рішення GTL, яке додає сканування LiDAR до роботизованого тахеометра, представляє наступне покоління тахеометрів. Рішення робочого процесу допомагає зменшити та усунути помилки та переробити майже в реальному часі, перевірку конструкції та документацію, дозволяючи власникам бізнесу краще керувати ризиками, одночасно захищаючи графіки та бюджети проектів», – сказав Рей Кервін, директор глобального планування продуктів.