Nivel System повідомляє про створення нового будівельного лазера CL4D-B з синім лазерним променем.

CL4D-B оснащений Японськими діодами преміумкласу SHARP. Лазерний промінь з довжиною хвилі 505 нм, у порівнянні з іншими забезпечує, ще більш комфортну роботу. Обладнання оснащене 4 лазерними головками на 360° (2 Горизонталі 360° | 2 Вертикалі 360°). Нижня головка знаходиться на нижній частині інструменту. Таке рішення дало змогу встановити нижню горизонтальну площину на висоті 17 мм. І саме ця площина забезпечує контроль рівня максимально близько до підлоги.

CL4D-B - дуже точний вимірювальний інструмент, який дає змогу працювати з точністю ± 1,0 мм на відстані 10 метрів. Це один з найточніших будівельних лазерів на ринку, що підтверджується сертифікатом калібрування. Варто зазначити, що інструмент оснащений електронною системою компенсації вібрації. Електронний компенсатор, у порівнянні з магнітним, набагато ефективніше усуває вібрації та вирівнює лазерну площину, що дає змогу проводити точні вимірювання на будівельному майданчику.

CL4D-B, які й інші будівельні лазери Nivel System, комплектується великим асортиментом аксесуарів. Комплектація включає в себе: два літій-іонних акумуляторів 2600 мАг, окуляри для кращої видимості лазерного променя, лазерна мішень, мультиадаптер для кріплення інструмента на стіну, адаптер з підіймальним механізмом, адаптер для зарядного пристрою, зарядний пристрій та кейс для транспортування. 

Обладнання дуже добре захищене від пилу та води, що підтверджується класом захисту IP54, а головки захищені металевим корпусом. Гумові частини корпусу захищають від поштовхів та вібрації.