Флорида, 10 жовтня 2023 р. – FARO Technologies, Inc., лідер у галузі 3D-вимірів, зображень і технологій реалізації, з гордістю оголошує про випуск мобільного сканера FARO® Orbis™, революційне вдосконалення, призначене для нового типу 3D-зйомки реальності.

Orbis — перший на ринку гібридний сканер SLAM, який можна використовувати як для мобільного, так і для стаціонарного збору даних в одному пристрої. Пропонуючи локальну або хмарну обробку даних і сумісний доступ до даних, Orbis є останньою еволюцією провідної в галузі технології одночасної локалізації та картографування (SLAM) LiDAR від FARO.

Створений на основі напрацювань FARO у скануванні із стаціонарними сканерами та фірмовій технології Flash, оператори Orbis можуть плавно перемикатися між рухомим та нерухомим скануванням, безперервно отримуючи 360° зображення, у десять разів швидше, ніж за допомогою традиційного статичного лазерного сканера.

Користувачі, які займаються геопросторовими об’єктами, архітектурою, інженерією, будівництвом, експлуатацією та обслуговуванням, громадською безпекою та видобутком корисних копалин, тепер матимуть можливість робити високоточні детальні сканування за допомогою простого у використанні мобільного пристрою. Завдяки новому функціоналу Sphere XG, доступні хмарні можливості. Користувачі можуть інтегрувати дані статичного сканування, мобільного сканування, 360° зйомки та дані iPhone LiDAR в рамках єдиної платформи робочого процесу цифрової реальності. Зацікавлені сторони проєкту можуть завантажувати, переглядати, вимірювати та аналізувати 3D-хмари точок, 360° зображення та дані BIM (моделювання інформації про будівлі) для централізованого хмарного зберігання даних і співпраці.

«Orbis демонструє нашу відданість інноваціям і розширенню наших ринків», — говорить Пітер Лау, президент і головний виконавчий офісу FARO. «Він відображає поєднання технологій FARO з можливостями, наданими нашими нещодавніми придбаннями, GeoSLAM і HoloBuilder. Він пропонує всю неперевершену функціональність мобільного сканера, точність лазерного сканера на штативі та встановлює новий стандарт для захоплення 3D реальності. Технологія та керування робочим процесом, які змінять спосіб роботи людей у різних галузях. Orbis — це конвергенція ефективності, якості даних і простоти, і ми раді вивести це на ринок».

Orbis представлено сьогодні на INTERGEO в Берліні, Німеччина, і одразу доступний для демонстрації та придбання.