Історична каплиця, була відсканована в цифровому вигляді технологічною фірмою GeoSLAM з Раддінгтона.

Побудований у 1876 році і раніше використовуваний як місце поклоніння для унітаріїв до 1982 року, Церква бачила багато діяльності за своє життя.

Його дивовижний готичний шпиль, побудований бристольським архітектором Стюартом Колманом, височіє над містом Ноттінгем на висоті 44,5 м, а його чудово відреставрований вітраж створює ідеальний фон для будь-яких фотографій горизонту.

Хоча місто змінилося майже до невпізнання – за цей час, саме призначення змінилося з релігійного символу протягом понад століття, до музею, присвяченого історії мереживного виробництва Ноттінгема в 1982 році, який був змінений через кілька років. у громадський будинок, який ми знаємо сьогодні.

У 2021 році GeoSLAM вибрав структуру, внесену до переліку II ступеня, як місце, що представляє історичний інтерес для картографування, і тепер читачам надається унікальна можливість побачити цю будівлю в новому світлі.

Кетрін Кавана, інженер із застосування в GeoSLAM, використала портативний сканер ZEB Horizon та його метод збору даних «прогулянка й сканування», щоб нанести на карту всю будівлю всього за 22 хвилини, зафіксувавши 106,2 мільйона точок на території площею 580 м2.

Можливості пристрою дозволили команді експертів GeoSLAM за короткий час створити цифрову копію будівлі, точно відобразивши величезну структуру та всі її архітектурні деталі.

Цифрова копія, оброблена за допомогою захищеного програмного забезпечення GeoSLAM, Connect, продемонструвала надзвичайний рівень деталізації, який пристрій здатний зафіксувати.